2021-02-28 19:06  -  KS Michałowianka Michałowice

Raport meczowy 27-28.02

Raport meczowy 27-28.02

Kolejny intensywny weekend za nami!

Reprezentacja rocznika 2011 kontynuuje zwycięską passę. Tym razem w pokonanym polu pozostawiła drużynę Niedźwiedzia. Mecz miał wymiar mocno szkoleniowy, gdyż dosyć początkująca drużyna przyjezdnych cały mecz rozegrała w przewadze jednego zawodnika. Zmotywowana tym faktem nasza drużyna musiała wnieść się na wyżyny swoich umiejętności. Na szczęście nie mieliśmy większych problemów i pewnie wygraliśmy kilkoma bramkami, pozostając dalej niepokonani w tym roku.

Niemalże w tym samym czasie na placu boju stanęli chłopcy z żaka młodszego (2013r) biorąc udział w turnieju charytatywnym. Zbierane były pieniądze dla jednego z starszych zawodników gospodarzy turnieju, czyli Radziszowianki Radziszów. W ramach szczytnego celu stanęliśmy w szranki z drużynami Orła Sidziny, Błękitnych Modlnica, Wisły Kraków i dwóch drużyn gospodarzy. Podczas czterech godzin zmagań wychodzimy dwa razy zwycięsko, dwukrotnie remisujemy i raz przegrywamy. Turniej oceniamy pozytywnie nie dość, że pomogliśmy to jeszcze świetnie spędziliśmy wspólnie czas.

Nasze weekendowe zmagania kończył rocznik 2012. Zaproszeni zostaliśmy na turniej szkoleniowy pod balonem na terenie Cracovii. Zmierzyliśmy się z drużyną popularnych „Pasów”, Tramwajem Kraków i Sportowcem Modlniczka. Trochę kłopotów sprawił nam pierwszy mecz, kiedy to wyszliśmy przestraszeni bardziej popularnej drużyny gospodarzy, ale koniec końców kończymy mecz lepsi o jedną bramkę. Napędzeni wynikiem, nabieramy pewności siebie i wygrywamy pozostałe mecze zdecydowanie, kilkoma bramkami, po dobrej grze wszystkich zawodników.