2021-05-25 13:52  -  KS Michałowianka Michałowice

Podsumowanie kolejki 22-23 Maj

Podsumowanie kolejki 22-23 Maj

ORLIK MŁODSZY, ŻAK STARSZY 


Za nami bardzo... pechowy weekend gdyż większość zaplanowanych meczów nie doszła do skutku.
Najpierw drużyna orlików młodszych wsparta żakami starszymi musiała rozegrać wewnętrzny sparing gdyż drużyny zaproszone na nasze boisko nie przyjechały z powodu uroczystości rodzinnych w ich zespołach. Po chwili oburzenia jednak przystąpiliśmy do meczu i nasz wewnętrzny sparing zakończył się remisem który wzbudził wiele emocji wśród grających zawodników.
Następni którzy nie mogli zagrać w sobotę to nasza najmłodsza drużyna skrzatów która zjawiła się na rozgrywkach Kinderligi. Ale zamiast przeciwników przywitał nas rzęsisty deszcz i organizator w trosce o zdrowie zawodników postanowił przełożyć mecze na następny zjazd.
Jedyny mecz który w pełni doszedł do skutku to nasz sparing z drużyną Proszowianki. Nasze skrzaty podrażnione tym że dzień wcześniej nic nie wyszło z meczy, weszli na mecz w bojowych nastawieniach i podczas 1,5h zmagań dali pokaz pełni swoich umiejętności. Na 2 boiskach padło wiele bramek na szczęście w większości dla nas więc wracamy z terenu przeciwnika w świetnych nastrojach!! :)

MŁODZIK

Maszycanka - Michałowianka A
3:2(1:1)
BRAMKI:
Broś Piotr
Kuchno Antek
W sobotni poranek rozegraliśmy mecz ligowy w Maszycach. Mecz nie zaczął się dla nas najlepiej. W 8 minucie tracimy bramkę po szybkiej kontrze gospodarzy. Jak to u nas bywa ta bramka sprawiła że nasi chłopcy z minuty na minutę zaczęli przejmować inicjatywę. Po kilku składnych akcjach naszego zespołu udaje się nam doprowadzić do remisu po strzale Piotrka Brosia. Druga połowa to już zdecydowana przewaga młodej Michałowianki i festiwal nie wykorzystanych sytuacji. Bramkę dająca nam prowadzenie zdobył Antek Kuchno po bardzo dobrym strzale z dystansu. W momencie kiedy wydawało by się że zwycięstwo już nam nie umknie gospodarze oddają dwa celne uderzenia i ostatecznie po końcowym gwizdku mogą cieszyć się ze zwycięstwa.
Skład: Szydło,Kuchno,Balik,Broś,Kowalski,ChguigKozinski,Kopeć,Waśkowski,Kupczyk,Broś,ChguigKozinski,Piotrowski,Koziński

TRAMPKARZ

TRAMPKARZ
Iskra Radwanowice-Michałowianka
0:9(0:6)
Bramki:
Rek Szymon x7
Gębala Bartłomiej x2
Z dalekiego wyjazdu nasi zawodnicy wywożą cenne trzy punkty. Warunki od początku dyktowali chłopcy z Michałowic, wyborną formą strzelecką popisał się nasz kapitan Szymon Rek, który aż siedmiokrotnie trafił do bramki rywali. Dwa trafienia dołożył również Bartek Gębala który pomimo lekkiego urazu biegał na całej długości i szerokości boiska. Dzięki solidnej postawie naszych obrońców jak również bramkarza z czystym kontem wracamy do domu.
Skład: Piątek,Kurowski,Frączek,Gębala,Boczkowski,
Uchacz,Stec,Włosek,Kaczmarczyk,Krawczyk,
Rek,Koziński,Kufel

JUNIOR MŁODSZY

AP Kmita Zabierzow- Michalowianka 1:1
Polakiewicz 25’
W sobotnie popołudnie na dobrze przygotowanej płycie boiska Juniorzy Młodsi zmierzyli się z drużyną AP Kmity Zabierzów. Mecz obfitował w wiele akcji z obu stron czego efektem była bramka z rzutu rożnego- Polakiewicza. Słynny „Krycha” miał jeszcze w pierwszej połowie pare sytuacji bramkowych natomiast w większości akcji górą był bramkarz z Zabierzowa. W drugiej połowie do głosu doszli gospodarze strzelając bramkę w 70 minucie na 1:1. Na uwagę zasługuje również bramkarz- Piotr Grabka który obronił jedenastkę w 89 minucie.
W drugiej połowie na boisku pojawili się: Artur Nowak oraz Patryk Drobniak
Zapraszamy w Niedziele o 9.00 na mecz z Sokołem Rybna!! ;)

JUNIOR STARSZY

Michałowianka- Gajowianka 8:0
Bednarczykx3, Bartuzix2, Socha x1, Basa x1, Wójcik x1
Michałowianka w świetnym stylu pokonuje drużynę Gajowianki Gaj!!
Warto wspomnieć, że z powodu problemów kadrowych wyszliśmy na mecz „ gołą” jedenastką, mimo to chłopaki pokazali charakter i zwyciężyli wysoko aż 8:0!
Nie sposób wyróżnić jednego zawodnika ponieważ wszyscy zagrali bardzo dobrze!
Zapraszamy w niedziele na mecz z Nadwiślan Kraków o godzinie 12.15! Gramy u siebie!

SENIOR

Drużyna seniorów pechowo zremisowała u siebie 2:2 z drużyną Płomienia Kościelec