2021-06-09 00:11  -  KS Michałowianka Michałowice

PODSUMOWANIE KOLEJKI 5-6 CZERWIEC

PODSUMOWANIE KOLEJKI 5-6 CZERWIEC

ORLIK MŁODSZY, ŻAK

Długi weekend za nami‼

Z różnych powodów miniony weekend był trochę luźniejszy w rozegrane mecze ale nie przeszkodziło to nam w odniesieniu kliku zwycięstw. Sobotni dzień przeznaczony był na mecz Orlików młodszych (2011r) z Wawelem Kraków. Skromnym składem zawitaliśmy na stadion "Wojskowych", lecz nie stanowiło to dla nas żadnego utrudnienia gdyż chłopcy bo bardzo dobrej ale i twardej grze odnoszą pewne zwycięstwo. Było jeszcze kilka mankamentów do poprawy ale niech o skali zwycięstwa świadczy fakt że chłopcy rywalizowali między sobą o to kto zdobędzie tego dnia największą ilość bramek.
Największe emocje minionego weekendu przyniósł nam mecz żaków (12r i 13r) z Polonią Kraków. W niedzielę zebraliśmy się na naszym boisku i ... okazaliśmy się bardzo gościnni. Po pierwszych 30 minutach przegrywamy około 7 bramkami ale prawdziwych piłkarzy poznaje się nie po tym jak zaczynają mecz ale po tym jak potrafią grać do samego końca. Po lekkich korektach w składzie udaje nam się systematycznie odrabiać straty do przeciwnika i w efekcie po ponad 80 minutach gry to my schodzimy zwycięsko z meczu. Dziękujemy gościom za przyjazd gdyż okazali się naprawdę godnym przeciwnikiem.

JUNIORZY STARSI

Zwycięstwo!!
Skawinka II- Michalowianka 0:3
Bartuzi x2, Bednarczyk
Skład: Ryba, Ulman, Fundament, Kurowski(65’Iniarski), Wiśniowski (46’Wójcik), Socha Szczepan (46’Szatanek), Mazur (46’ Bólad), Basa (46’Bartuzi), Bednarczyk, Polakiewicz (80’ Socha Błażej), Brach (46’Baliga)
Kolejny mecz przypięczetujemy zwycięstwem, które zbliża nas do zdobycia pierwszego miejsca w lidze!


Zapraszamy na kolejny mecz z
Zieleńczanką Zielonki w sobotę o g. 11.30 na stadionie w Zielonkach (ul. Do Cegielni 20-22)

TRAMPKARZ

Skała-Michałowianka 3:2(1:0)
BRAMKI:
Rek, Gębala

Niestety do skały udajemy się w dziesięciu, pomimo ambitnej postawy naszych chłopców nie udaje się nam pokonać dobrze dysponowanych gospodarzy.
Skład: Piątek,Kurowski,Boczkowski,Frączek,Koziński,
Kufel,Gebala,Krawczyk,Kaczmarczyk,Rek


MŁODZIK

Orzeł Iwanowice-Michałowianka 0:3(0:1)
BRAMKI:
Broś Mikołaj, Kuchno Antek 

W sobotni poranek odwiedziliśmy w rewanżu boisko Orła Iwanowice. Zawodnicy i tym razem nie zawiedli, a swoją skutecznością udowodnili przewagę nad przeciwnikiem.
Skład: Kowalski Mateusz,Balik Przemysław,Kuchno Antek,Koziński Wiktor,Broś Piotrek,Broś Mikołaj,Kopeć Szymon,ChguigKozinski Alan,ChguigKozinski Naimi,Hachlowski Wiktor,Piotrowski Antek


SENIORZY

Bibiczanka- Michalowianka 2:2
Skład: Kaczor, Wywiał, Raczyński (46’Wiśniowski), Oszczypała, Nogieć, Socha
(Madej 80’), Baliga, Sendecki (46’Bartuzi), Basa, Stec, Norbert Wywiał
BRAMKI: Bartuzi 49’, Wiśniowski 78
Dziękujemy za walkę oraz zaangażowanie!
Zapraszamy na mecz z Błękitnymi Modlnica II, który odbędzie się w środę o g. 18.00 na naszym boisku!!